Fluento Academy

Dlaczego powinieneś uczyć się języków?

Bez względu na to kim jesteś, gdzie mieszkasz i ile masz lat – nauka języków obcych to bez wątpienia jedna z najlepszych inwestycji w siebie. Podwyższa Twoje kwalifikacje zawodowe, wpływa na Twój rozwój osobisty, poszerza horyzonty i pozwala na swobodną komunikację w każdym miejscu na Ziemi. A to tylko początek długiej listy powodów dla których warto uczyć się języków. 

Jednocześnie we Fluento Academy wiemy, jak trudno w dzisiejszych czasach znaleźć czas na naukę, dojazdy do szkoły czy dopasować się do narzuconych z góry terminów i programów. Z tego powodu wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i oferujemy wszystkie zalety profesjonalnej szkoły językowej w nowoczesnej formie dopasowanej do Twoich potrzeb.

Twój cel, Nasz cel

Fluento Academy to profesjonalna szkoła językowa online, która powstała z myślą o Tobie. Naszą misją jest profesjonalne kształcenie językowe dopasowane do potrzeb klienta z każdego miejsca na Ziemi i o każdej porze. W naszej pracy staramy się łączyć nowoczesne rozwiązania z profesjonalizmem. Stawiamy jakość nauczania i Twoje potrzeby na pierwszym miejscu.

Nasza oferta to indywidualne tempo nauki, program dostosowany do Twoich potrzeb i pełna elastyczność, co przekłada się na najwyższą skuteczność i efektywne wykorzystanie Twojego czasu. Dopasuj liczbę lekcji, długość trwania kursu oraz rodzaj zajęć do swojego celu. My zadbamy o Twój progres i regularną ewaluację, a pod koniec ukończonego etapu otrzymasz certyfikat.

Wybierając Fluento Academy wybierasz profesjonalizm i wysoką jakość kształcenia w nowoczesnym wydaniu szanującym Twój czas i Twoje potrzeby.

Dlaczego warto wybrać Fluento Academy?

szkoła językowa fluento academy - Kurs językowy online
0 %
SATYSFAKCJI

WYSOKA JAKOŚĆ NAUCZANIA

Jakość kształcenia w naszej szkole jest i pozostanie naszym priorytetem. Nasi lektorzy to profesjonaliści o wysokich kwalifikacjach, dla których przekazywanie wiedzy i nauczanie języka jest pasją. Jesteśmy pewni, że to gwarancja sukcesu naszych uczniów.

KOMFORT I WYGODA

Fluento Academy stawia na Twój komfort i dopasowanie się do Twojego planu dnia, by najlepiej wykorzystać Twój czas. Z każdego miejsca na Ziemi, o każdej porze, w pracy, domu czy na wyjeździe – uczysz się języka. Jedyne czego potrzebujesz to komputer z dostępem do Internetu i Skype.

KONKURENCYJNA CENA​

Fluento Academy to najlepszy stosunek wartości do ceny. Płacisz za to, czego potrzebujesz wybierając odpowiednią dla siebie liczbę zajęć, ich rodzaj i częstotliwość. Co więcej – kurs online to dodatkowa oszczędność czasu i pieniędzy związanych z dojazdami.

INDYWIDUALNOŚĆ​

W naszej szkole to Twoje cele są najważniejsze. Chcesz nauczyć się języka na wysokim poziomie? Przygotowujesz się do egzaminu? A może zależy Ci głównie na przełamaniu bariery językowej i swobodnych rozmowach? Fluento Academy jest bez wątpienia miejscem dla Ciebie.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Aby skontaktować się z nami, użyj formularza kontaktowego na naszej stronie, wyślij e-mail na info@fluentoacademy.com lub skontaktuj się z nami przez Social Media.

Tak, wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów na żywo poprzez komunikator Skype.

Lekcje wyglądają tak samo, jak w szkole stacjonarnej – tylko nie musisz wychodzić z domu, a nauczyciel dzwoni do Ciebie o umówionej godzinie przez Skype. Zajęcia są dostosowane do Twoich potrzeb, a ich przebieg zależy od Twojego poziomu i tego czego potrzebujesz – mogą składać się z nauki języka na wszystkich płaszczyznach (gramatyka, słownictwo, pisanie, czytanie, mówienie, słuchanie) lub skupiać się na konkretnej umiejętności, na przykład szlifowaniu mówienia i poszerzeniu specjalistycznego słownictwa lub przygotowaniu do egzaminu poprzez rozwiązywanie typowych zadań egzaminacyjnych.

Jak najbardziej. Nie ma znaczenia kim jesteś, ile masz lat, gdzie mieszkasz i jaki jest Twój cel. Jedyne czego potrzebujesz to chęci do nauki i komputer. Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz.

Aby zapisać się na kurs wypełnij formularz zgłoszeniowy. Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły, ustalić plan zajęć i odpowiedzieć na ewentualne pytania. Ostatecznym potwierdzeniem zapisu na kurs jest dokonanie płatności.

Naukę w naszej szkole można rozpocząć w każdym momencie – wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą aby omówić szczegóły.

Tak. Jeśli interesuje Cię język, którego nie mamy aktualnie w ofercie – napisz do nas, być może wkrótce wprowadzimy do oferty właśnie ten język.

Zajęcia można odbyć korzystając z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, choć dla wygody zalecamy używanie komputera. Do lekcji potrzebujesz mieć zainstalowany komunikator Skype (darmowa aplikacja) oraz stabilne połączenie sieciowe. Zalecamy również używanie podczas zajęć słuchawek z mikrofonem dla lepszej jakości dźwięku.

Jeśli nie chcesz, nie musisz korzystać z kamerki internetowej. Mimo to, zalecamy korzystanie z kamerki dla lepszego kontaktu z lektorem – czasem mowa ciała i nasze reakcje wyrażają więcej niż słowa. 

Fluento Academy oferuje kilka wariantów cenowych w zależności od ilości lekcji w tygodniu oraz długości kursu. Sprawdź szczegóły w naszej ofercie.

Nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów o odpowiednim wykształceniu oraz doświadczeniu. Dbamy również, aby były to osoby otwarte, pozytywne i o wysokiej kulturze osobistej.

Nie. Wszystkie materiały potrzebne do nauki otrzymasz od lektora w formie online. Jeśli chcesz, możesz zakupić dodatkowe pomoce naukowe, ale nie jest to konieczne do odbycia kursu.

Oczywiście. W takiej sytuacji lekcja zostanie odrobiona w innym terminie lub poprzez wydłużenie kolejnych lekcji – do ustalenia wraz z lektorem. Lekcję należy odwołać nie później niż na 24 godziny przed rozpoczęciem poprzez kontakt z lektorem lub szkołą. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie.

Tak. Aby zrezygnować z kursu wyślij wiadomość e-mail na adres info@fluentoacademy.com o tytule “Rezygnacja”. W treści wiadomości podaj swoje imię i nazwisko oraz informację od którego dnia chcesz zrezygnować z kursu. Okres wypowiedzenia to 14 dni od momentu wysłania zgłoszenia rezygnacji. Jeśli nie chcesz – zajęcia w tym czasie nie muszą się odbywać, ale nie będziemy mogli zwrócić Ci za nie pieniędzy. Po przyjęciu zgłoszenia rezygnacji otrzymasz od nas zwrot pieniędzy za niewykorzystane lekcje (oprócz wspomnianych 14 dni) na wskazane konto bankowe.

Wszystkie kursy we Fluento Academy opłacane są z góry, a dokonanie płatności jest ostatecznym potwierdzeniem zapisu. W przypadku kursów semestralnych istnieje możliwość rozłożenia płatności na dwie raty. W wyjątkowych sytuacjach prosimy o kontakt – z pewnością postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Świetnie! Zajrzyj do zakładki praca. Czekamy na Twoje zgłoszenie! 

Tak. Po ukończeniu kursu semestralnego otrzymasz certyfikat ukończenia semestru w naszej szkole uwzględniający wymiar godzinowy kursu oraz poziom. W każdej chwili możemy również na Twój wniosek wystawić zaświadczenie o uczęszczaniu na kurs lub certyfikat ukończenia kursu miesięcznego.

Masz inne pytania? Skontaktuj się z nami!